20 Mart 2019 Çarşamba

Ömerli İlçe Müftülüğü
Kurum AdıÖmerli İlçe Müftülüğü
AdresYeni Mah. Eski Sağlık Ocağı Sok. Eski Sağlık Ocağı Binası Sitesi No : 4 47570 Ömerli / Mardin 
Santral
Telefon 
Fax0 482 541 30 28 
Web Sitesi
Mail Adresiomerli@diyanet.gov.tr 
Güncelleme42020

Ömerli İlçe Müftülüğü Hakkında
Ömerli İlçe Müftülüğü, MARDİN ili ÖMERLİ ilçesinde Yeni Mah. Eski Sağlık Ocağı Sok. Eski Sağlık Ocağı Binası Sitesi No : 4 47570 Ömerli / Mardin adresinde hizmet vermektedir. Ömerli İlçe Müftülüğü'ne telefon numarasından ve 0 482 541 30 28 nolu fax numarasından ve omerli@diyanet.gov.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ömerli İlçe Müftülüğü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ömerli İlçe Müftülüğü, MARDİNÖMERLİ şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ömerli İlçe Müftülüğü ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder