20 Mart 2019 Çarşamba

Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAlmanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresKerner Str. Sok. No 19/B Almanya / 
Santral
Telefon00 49 711 166 67 - 00 49 172 197 39 78 
Fax00 49 711 26 02 55 
Web Sitesistuttgartataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.ditib.de 
Güncelleme42399

Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ALMANYA ilçesinde Kerner Str. Sok. No 19/B Almanya / adresinde hizmet vermektedir. Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 00 49 711 26 02 55 nolu fax numarasından ve www.ditib.de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIALMANYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almanya Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder