20 Mart 2019 Çarşamba

ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresMah. Bulv. United Nations Plaza Cad. No 821 ABD / 
Santral
Telefon001-212-6611039 
Fax001-212-6611039 
Web Sitesinewyorkataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42388

ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ABD ilçesinde Mah. Bulv. United Nations Plaza Cad. No 821 ABD / adresinde hizmet vermektedir. ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 001-212-6611039 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIABD şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ABD New York Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder