20 Mart 2019 Çarşamba

Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAlmanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresRegensburger Str. Sok. No 69 Almanya 
Santral
Telefon00 49 911 94 67 629 - 00 49 911 40 99 503 
Fax00 49 911 46 61 88 
Web Sitesinurnbergataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.ditib.de 
Güncelleme42389

Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ALMANYA ilçesinde Regensburger Str. Sok. No 69 Almanya adresinde hizmet vermektedir. Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 00 49 911 46 61 88 nolu fax numarasından ve www.ditib.de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIALMANYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almanya Nurnberg Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder