20 Mart 2019 Çarşamba

Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği




Kurum AdıÖzbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresAkademik Yahya Gulyamov Köçesi Bulv. Cad. No 87 Özbekistan / 
Santral
Telefon00 99 871 11 30 300 -99 871 133 29 92 
Fax99 871 133 29 92 
Web Sitesiembassy.tashkent@mfa.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42400

Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili ÖZBEKİSTAN ilçesinde Akademik Yahya Gulyamov Köçesi Bulv. Cad. No 87 Özbekistan / adresinde hizmet vermektedir. Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 99 871 133 29 92 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIÖZBEKİSTAN şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özbekistan Taşkent Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder