20 Mart 2019 Çarşamba

Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği
Kurum AdıKosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresKosova / 
Santral
Telefon00381 38 23 00 00 
Fax00381 38 23 00 00 
Web Sitesi
Mail Adresi 
Güncelleme42391

Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili KOSOVA ilçesinde Kosova / adresinde hizmet vermektedir. Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 00381 38 23 00 00 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIKOSOVA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kosova Priştina Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder