20 Mart 2019 Çarşamba

Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği
Kurum AdıFransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresFransa / 
Santral
Telefon0033-1-33 1 46 04 05 86 
Fax0033-1-33 1 41 31 03 29 
Web Sitesiparismusavirlik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42390

Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili FRANSA ilçesinde Fransa / adresinde hizmet vermektedir. Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 0033-1-33 1 41 31 03 29 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIFRANSA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fransa Paris Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder