20 Mart 2019 Çarşamba

Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAlmanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresAn Der Christuskirche Cad. No 3 Almanya 
Santral
Telefon00 49 511 16 90 362 
Fax00 49 511 16 90 247 
Web Sitesihannoverataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.ditib.de 
Güncelleme42369

Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ALMANYA ilçesinde An Der Christuskirche Cad. No 3 Almanya adresinde hizmet vermektedir. Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 00 49 511 16 90 247 nolu fax numarasından ve www.ditib.de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIALMANYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almanya Hannover Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder