20 Mart 2019 Çarşamba

Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıFransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresFransa / 
Santral
Telefon0033615505790 
Fax0033388330430 
Web Sitesistrasburgataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42398

Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili FRANSA ilçesinde Fransa / adresinde hizmet vermektedir. Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 0033388330430 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIFRANSA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fransa Strasbourg Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder