20 Mart 2019 Çarşamba

İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği
Kurum Adıİsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresHaradsvagen 15, Huddinge 141 43 İsveç / 
Santral
Telefon004687779134 
Fax004687779135 
Web Sitesistokholmmusavirlik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.isvecdiyanetvakfi.org.se 
Güncelleme42397

İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili İSVEÇ ilçesinde Haradsvagen 15, Huddinge 141 43 İsveç / adresinde hizmet vermektedir. İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 004687779135 nolu fax numarasından ve www.isvecdiyanetvakfi.org.se mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIİSVEÇ şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İsveç Stockholm Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder