20 Mart 2019 Çarşamba

Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAlmanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresKennedyallee Sok. No 115-117 Almanya 
Santral
Telefon00 49 69 77 82 86 
Fax00 49 69 70 79 40 19 
Web Sitesifrankfurtataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.ditib.de 
Güncelleme42367

Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ALMANYA ilçesinde Kennedyallee Sok. No 115-117 Almanya adresinde hizmet vermektedir. Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 00 49 69 70 79 40 19 nolu fax numarasından ve www.ditib.de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIALMANYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almanya Frankfurt Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder