20 Mart 2019 Çarşamba

Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıSuudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresSuudi Arabistan / 
Santral
Telefon 
Fax 
Web Sitesi
Mail Adresi 
Güncelleme42363

Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili SUUDİ ARABİSTAN ilçesinde Suudi Arabistan / adresinde hizmet vermektedir. Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞISUUDİ ARABİSTAN şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Suudi Arabistan Cidde Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder