20 Mart 2019 Çarşamba

Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği
Kurum AdıRusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresRusya / 
Santral
Telefon007 499 245 25 63 
Fax007 499 245 65 08 
Web Sitesimoskovamusavirlik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42383

Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili RUSYA ilçesinde Rusya / adresinde hizmet vermektedir. Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 007 499 245 65 08 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIRUSYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rusya Moskova Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme