20 Mart 2019 Çarşamba

Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıHollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresHollanda / 
Santral
Telefon0031 10 413 22 70 
Fax0031 10 411 25717 
Web Sitesirotterdamataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42393

Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili HOLLANDA ilçesinde Hollanda / adresinde hizmet vermektedir. Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 0031 10 411 25717 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIHOLLANDA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hollanda Rotterdam Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder