20 Mart 2019 Çarşamba

Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıFransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresFransa / 
Santral
Telefon0033478650121 
Fax0033478946759 
Web Sitesilyonataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42378

Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili FRANSA ilçesinde Fransa / adresinde hizmet vermektedir. Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 0033478946759 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIFRANSA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fransa Lyon Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder