20 Mart 2019 Çarşamba

Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAlmanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresAn Der Karlsschanze Sok. No 7 Almanya 
Santral
Telefon00 49 613185182 
Fax0049613181202 
Web Sitesimainzataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresiwww.ditib.de 
Güncelleme42379

Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili ALMANYA ilçesinde An Der Karlsschanze Sok. No 7 Almanya adresinde hizmet vermektedir. Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 0049613181202 nolu fax numarasından ve www.ditib.de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIALMANYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almanya Mainz Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme