20 Mart 2019 Çarşamba

Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği
Kurum AdıAzerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği
AdresNesimi Reyonu Mah. Samed Vurgun Küçesi Cad. No 94 Azerbaycan / 
Santral
Telefon00994124929853 
Fax00994124929691 
Web Sitesibakumusavirlik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42357

Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği Hakkında
Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞI ili AZERBAYCAN ilçesinde Nesimi Reyonu Mah. Samed Vurgun Küçesi Cad. No 94 Azerbaycan / adresinde hizmet vermektedir. Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği'ne telefon numarasından ve 00994124929691 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği, YURTDIŞIAZERBAYCAN şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşavirliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder