20 Mart 2019 Çarşamba

Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAvustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresAvustralya / 
Santral
Telefon0061396969500 
Fax0061396969500 
Web Sitesimelburnataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42381

Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili AVUSTRALYA ilçesinde Avustralya / adresinde hizmet vermektedir. Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve 0061396969500 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIAVUSTRALYA şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avustralya Melburn Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder