20 Mart 2019 Çarşamba

Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği
Kurum AdıAzerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği
AdresAzerbaycan / 
Santral
Telefon00 994 508 31 032 
Fax 
Web Sitesinahcivanataselik@diyanet.gov.tr
Mail Adresi 
Güncelleme42386

Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği Hakkında
Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞI ili AZERBAYCAN ilçesinde Azerbaycan / adresinde hizmet vermektedir. Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği'ne telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği, YURTDIŞIAZERBAYCAN şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Azerbaycan Nahçivan Din Hizmetleri Ataşeliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder