20 Mart 2019 Çarşamba

Pazar İlçe Müftülüğü
Kurum AdıPazar İlçe Müftülüğü
AdresPazar Mah. Atatürk Cad. Müftülük Sitesi No : 6 / 2 53300 Pazar / Rize 
Santral6121057
Telefon6127177 
Fax6121056 
Web Sitesihttp//www.pazarmuftulugu.gov.tr
Mail Adresirize.pazar@diyanet.gov.tr 
Güncelleme42082

Pazar İlçe Müftülüğü Hakkında
Pazar İlçe Müftülüğü, RİZE ili PAZAR ilçesinde Pazar Mah. Atatürk Cad. Müftülük Sitesi No : 6 / 2 53300 Pazar / Rize adresinde hizmet vermektedir. Pazar İlçe Müftülüğü'ne 6121057 telefon numarasından ve 6121056 nolu fax numarasından ve rize.pazar@diyanet.gov.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Pazar İlçe Müftülüğü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Pazar İlçe Müftülüğü, RİZEPAZAR şehrinde Diyanet kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğerki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pazar İlçe Müftülüğü ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder